Viete, ktoré darčeky ženy zbožňujú?

 
 
 

Chcete urobiť radosť svojej partnerke? Blíži sa deň narodenín vašej najlepšej kamarátky a vy nemáte ani tušenie o tom, ako jej urobiť radosť? Oslavuje vaša matka okrúhle jubileum a chcete pre ňu naozaj výnimočný darček? Darčeky pre ženy môžu mať rozličnú podobu, ktorá závisí najmä od charakteru, vlastností a záľub konkrétnej dámy.

Ženy, ktoré milujú leňošenie pri dobrej knihe, časopise alebo televízií, ocenia hrejivé papuče, ktoré môžu mať podobu pestrofarebných zvieratiek. Večne zaneprázdnená časť ženskej populácie ocení darček do kancelárie. Ak chcete, aby si na vás spomenula vždy, keď stratí pojem o čase, venujte jej nástenné hodiny. Praktické ženy ocenia originálne zápisníky, držiak na mobil alebo ručnú masáž hlavy. Šálka na kávu je rovnako praktickým ako nápaditým darčekom. Rodinne založené ženy sa potešia darčekom do domácnosti a kuchyne. Daru z lásky neodolá žiadna dáma, k dispozícii je naozaj pestrá škála predmetov, ktoré vyjadrujú nekonečnú lásku a vernosť.

Pri hľadaní správneho darčeka pre ženu nesmieme vynechať kategóriu praktických a štýlových tašiek a topánok. Kabelky a tašky nenechajú žiadnu ženu ľahostajnou, pretože sú vydarenými umeleckými dielkami. Kabelka veľa napovie o štýle svojej majiteľky. Aktuálne hýria kabelky nápaditými farbami, vzormi a veľkosťami. V období letných mesiacov oceníte veľké tašky vo veselých farbách, ktoré poslúžia pri návšteve pláže alebo kúpaliska. Stále trendové sú námornícke tašky. Veľká časť ženskej populácie nedá dopustiť na romantické motívy a kvetinové vzory. Milovníčky francúzskeho vidieckeho štýlu ocenia slamené tašky zdobené levanduľou. Praktické ženy sa potešia kabelke, ktorá je určená na dennodenné nosenie do práce, na nákupy a keď treba premení sa na pohodlný ruksak do lesa.

Kúpa darčeka v podobe topánok je miernym rizikom, ale risk je zisk. Pokiaľ poznáte štýl a veľkosť obuvi ženy, ktorú chcete potešiť, topánky môžu byť vydareným darčekom. Ak máte z kúpy topánok predsa len obavy, využite služby darčekových poukážok. Podmienkou je darovanie nákupnej poukážky v predajni, kde je zastúpená preferovaná značka obdarovanej.

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!