Tajomstvo upírskej krásy odhalené!

 
 
 

V mnohých knihách alebo filmoch sú upíri najčastejšie zobrazovaní ako nadpozemsky krásne a dokonalé bytosti, samozrejme, vďaka krvi svojich obetí. Už len pri vyslovení slovíčka “upír” si predstavíme krásnu Annu Friel z filmu Báthory, Garyho Oldmana z filmu Drakula, či najnovšie bledú krásku “Bellu” a herca Pattinsona z Twilightu. Ktovie, či boom s novou metódou, ktorá bola objavená, spustil práve fanatizmus upírstva v posledných rokoch, ale práve krv sa stala novým prostriedkom omladzovania! Získala pomenovanie práve podľa Drakulu – „ Drakulova metóda“. Skrášľovacia “krvavá” metóda je vhodná pre všetkých, ktorých trápia prejavy starnutia na koži, ale i rôzne typy jaziev.

Drakulova terapia

Ako Drakulova metóda funguje?

Odožeňte všetky pochybnosti. Nejedná sa o žiaden rituál, kedy budete musieť niekomu sať krv, alebo opačne. Túto metódu začali ako prví využívať Francúzi, Brazílčania a Američania – čo je dosť smutné vzhľadom na to, že práve naša oblasť oplýva legendami plnými krvilačných tvorov. K nám sa metóda dostala približne pred troma rokmi, ale nenájdete veľa salónov alebo lekárovi, ktorí by vám ju vedeli aplikovať. Napriek tomu si ju vraj slovenskí lekári nevedia vynachváliť. Zrejme z dôvodu, aby nevydesili možných záujemcov, ju môžete spoznať aj pod názvom aplikácia PRP a S 3.

Metóda  spočíva v aplikácii vlastnej obohatenej krvnej plazmy do podkožného tkaniva malými ihličkami. Krv sa odoberá zväčša z paže. Následne sa krv dá do odstredivky, aby sa od krvi oddelili červené krvinky. V ampulke, kde bola krv umiestnená, ostane v spodnej časti hustá červená krv a na vrchu žltkastá číra tekutina. Tú následné lekár vysaje, zmieša s vitamínmi, aminokyselinami, pridá oddelenú zvyšnú krv a zázrak je na svete. Aplikovaná látka bude obsahovať iba vašu plazmu a ostatné mimoriadne účinné látky. Čo z toho vyplýva? Do vášho tela sa nedostane žiadna cudzia látka, alebo ktovie aké iné chemické nechutenstvo. Časy botoxu sú už dávno preč, milé dámy.

Celý zákrok trvá približne 15 minút a sérum je aplikované pomocou miniatúrnych ihličiek. Ak ste sa doteraz nebáli akupunktúry, toto vás taktiež nemá prečo vydesiť. Nechávame do seba pichať aj väčšie ihly. Procedúra nevyžaduje anestéziu, je netoxická, minimálne dráždivá. V niektorých prípadoch sa vraj účinky dostavili do dňa. Všetko ale záleží na vašom prístupe k sebe samej. Ak fajčíte alebo to preháňate s alkoholom, nepomôže ani plazma, nech už sa akokoľvek budete snažiť a sťažovať v salóne, alebo u lekára.

Po Drakulovej metóde sa krajšie uzdravujú rany, stimuluje sa tvorba kolagénu a elastínu v koži, kvalita kože je všeobecne oveľa lepšia.

S touto metódou sa spája iba málo nepríjemných pocitov, spojených skôr s používaním injekčnej metódy vpravovania plazmy do kože. Po ošetrení sa v ošetrovaných oblastiach môžu objaviť drobné modrinky. Tieto ale veľmi rýchlo miznú – v priebehu 1-3 dní bez toho, aby zanechali nejaké iné stopy.

Koľko stojí?

Napriek tomu, že sa ide o odobratie vašej krvi, táto metóda nepatrí k tým lacnejším. Jedno sedenie vás môže vyjsť približne od 500 do 700 eur. Záleží už len na vás, či si nájdete niečo lacnejšie, alebo nebudete hľadať a zainvestujete. Táto aplikácia sa navyše odporúča opakovať každých 4 až 6 mesiacov. Aplikácia obohatenej plazmy je metóda liečebno-estetickej starostlivosti, ktorá nie je hradená z prostriedkov zdravotného poistenia. Náklady na ošetrenie si pacient musí hradiť sám.

Pár slov na záver

Drakulova metóda je u nás už nejaký čas a nie je veľa ľudí, ktorí by mohli podať informácie o jej priebehu. Samozrejme, ak máte odvahu a chcete prevetrať peňaženku, nie je dôvod ju nevyskúšať. Je pravda, že my Slováci sme skeptickí voči novým veciam a uprednostňujeme istoty, ale novým postupom skrášľovania sa nevyhneme. Čím skôr to vyskúšate, tým skôr sa budete môcť vrhnúť na novú metódu, ktorá bude pre vás výhodnejšia v prípade, že vás táto neohúri. Využite šancu, vďaka ktorej vás neodcudzia a neurobia z vás beštiu. Ak by túto možnosť mala Bátorička, ktovie aké dejiny by sme sa dnes učili. Predsa je len lepšie za krásu platiť, ako trpieť.

 

Text: Denisa

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!