Strácate chuť na sex?

 
 
 

Aj vás unavuje práca, ste vystresovaní, vyčerpaní a zničení? Určite sa to čoskoro prejaví aj na vašom sexuálnom živote. Pokles chute na sex nie je v dnešnom hektickom a uponáhľanom svete nič výnimočné. Možno sa pýtate, čo robiť v takomto prípade?

Možností je niekoľko. Môžete navštíviť sexshop a máte po problémoch. Mnohí mi ale určite dáte za pravdu, že aj keď vás veľmi láka vyskúšať rôzne erotické pomôcky, ktoré tieto obchody samozrejme ponúkajú, ste veľmi konzervatívni a hanbíte sa do takéhoto obchodu vôbec zájsť. Možno je to škoda, ale ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí, alebo aj povaha človeka sa zmeniť nedá.

V takomto prípade môžete vyskúšať niektoré potraviny, ktoré vám isto pomôžu získať späť stratenú chuť do intímneho života.

Tak, napríklad sója: obsahuje estrogén, ktorý môže pomôcť pri našej nechuti na sex. Ak ju nemáte radi samotne uvarenú, alebo upečené sójové bôby, môžete vyskúšať sójové nátierky či sójové nápoje. Môžete si napríklad pridávať do kávy sójové mlieko namiesto obyčajného.

Ak často konzumujete chipsy, hranolky, rezne, fašírky či iné vyprážané jedlá, nečudujte sa, že nemáte energiu na milostný život. Tuky, ktoré sú obsiahnuté v týchto jedlách, nás robia letargickými. Skúste ich z jedálnička vyškrtnúť a efekt na seba nenechá dlho čakať.

Spomaliť v tejto oblasti nás môže aj priveľa mliečnych výrobkov.

Negatívny vplyv má aj neprimeraná konzumácia alkoholu, preto sa riaďte heslom, že menej je niekedy viac.

Rovnakým zabijakom sexuálnej vitality sú aj cukry, preto aj sladkosti by sme mali jesť len veľmi striedmo.

Nesmieme ale zabúdať, že sa treba starať aj o svoj vzhľad, ktorý môže tiež viesť k poklesu túžby na intimitu. Napríklad, nadmerné ochlpenie na niektorých častiach nášho tela, na odstránenie ktorého môžeme použiť kvalitnú laserovú epiláciu.

 

Diskusia obsahuje jeden komentár:

  1. terka píše:

    skusili ste uz blahodarne ucinky arganoveho oleja ? skuste si vygooglit , ja ho pouzivam nejaky ten piatok a som spokojna , tu ho maju za dobru cenu http://www.biokamo.sk

 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!