Štíhlosť, zdravie a spokojnosť máte na dosah!

 
 
 

Chudnutie patrí medzi témy večne aktuálne. Z času na čas chudnú všetci – dobrovoľne alebo nasilu. Dôvody rozhodnutia, ktoré na podstatný čas ovplyvní život i budúcnosť, sú rozličné. Diéty podporujú zdravie, upravujú životosprávu či redukujú hmotnosť.

Aktuálnym trendom je Dukanova diéta, ktorá sľubuje stratu hmotnosti bez následného jojo efektu. Skvelým očisťujúcim účinkom disponuje ovocná diéta. Delená strava zasa preferuje konzumáciu presne stanovených kombinácií potravín. Desiatky rokov uplynuli od vzniku Atkinsovej diéty, ktorá je zameraná na vysoký príjem bielkovín a redukcii sacharidov.

Zaujíma vás, čo je súčasťou štyroch fáz Dukanovej diéty? Chcete vedieť, ako dlho treba držať očistnú ovocnú kúru a aké ovocie jesť? Milujete mäso a myslíte si, že je pre vás stvorená Atkinsova diéta? Trpíte potravinovou alergiou a neviete ako ďalej? Všetko potrebné o chudnutí, diétach a najnovších trendoch z oblasti výživy nájdete na www.dietyachudnutie.sk.

K zdravému chudnutiu neodmysliteľne patrí vyvážená strava bohatá na vitamíny, minerály a stopové prvky. Vplyvom stresu, rýchleho životného tempa, nedostatku vybraných potravín v našom jedálničku dochádza k deficitu živín, ktoré sú nevyhnuté pre správne fungovanie organizmu.

Ste unavení? Potom je za vašu stratu vitality zodpovedný vitamín C. Céčko je jedným z najvýznamnejších antioxidantov, ktoré sa podieľajú na budovaní obranyschopnosti organizmu. Pomocníkom pri liečbe depresie je vitamín B6. Pre zdravé vlasy je nevyhnutný zinok. Vápnik spolu s fosforom pôsobia ako budovatelia pevných kostí a zdravých zubov.

Príznaky nedostatku vitamínov a minerálov sú naozaj nepríjemné. Rýchlou a účinnou pomocou sú špeciálne preparáty z radu výživových doplnkov. Hľadáte produkty, ktoré naozaj fungujú? Vyskúšajte výživové doplnky, minerály a vitamíny.

Pokiaľ ste pri redukovaní hmotnosti a úprave životosprávy, s dôrazom na príjem vitamínov, minerálov a stopových prvkov nedosiahli uspokojivé výsledky, ešte vždy existuje ďalšia možnosť. Na cestu zdravia a vitality vás navedie skúsený odborník – všeobecný lekár, ktorý dôveruje nielen výdobytkom klasickej medicíny, ale aj homeopatickej liečbe.

 

Diskusia obsahuje jeden komentár:

  1. Zuzka píše:

    Všetko o zdravom a úspešnom chudnutí som si našla aj na tejto stránke, pokiaľ Vás zaujíma chudnutie bez jojo-efektu, tak si ju určite preklikajte.
    http://schudnutie.peknetelo.eu/

 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!