Nohy nás nosia, dbajme na kvalitnú obuv

 
 
 

Tak, ako je dokázané, že človek takmer tretinu svojho života prespí, a preto by mal dbať na kúpu kvalitného matraca, aby si dokonale oddýchol a ochránil svoje zdravie, rovnako by mal dbať aj na kúpu dobrej a kvalitnej obuvi.

Niekedy, ako keby sme si neuvedomovali, alebo možno aj uvedomujeme, ale ignorujeme, že nohy nás vlastne nosia, teda že je na ne kladená dosť veľa záťaž, a preto by nám malo záležať aj na kvalitnej obuvi. Pohodlné, kožené sandále sú v lete najlepšou možnou variantou. Ale my si radšej volíme sandále, ktoré sú na najvyššom možnom opätku, v ktorých nás bolia nohy, a to len preto, lebo lepšie vyzerajú. Rovnako, v zime často volíme trendové čižmy na vysokých podpätkoch, v ktorých sa nám často veľmi zle chodí a šmýka pred kvalitnými a pohodlnými čižmami.

Veľkým trendom sú dnes aj zdravotné topánky. Mnohých iste hneď napadnú škaredé, neforemné topánky, ktoré majú byť zdravotne nezávadné. Ale to už dnes vôbec nie je pravda. Aj zdravotné topánky môžu mať pekné a zaujímavé tvarovanie, strihy, môžu teda veľmi dobre vyzerať a najdôležitejšie naozaj je, že naši nohy v nich sú dokonale chránené. Mnohí výrobcovia, najmä ak sa jedná o športovú obuv, si už dnes dávajú záležať na výrobe kvalitnej obuvi. S dlhoročnou históriou je v športovom svete aj značka Converse.

Tak, ako je to napríklad aj pri výrobe hodiniek. Na trhu je dnes veľmi veľa výrobcov, ktorí sa snažia vyrábať pekné štýlové hodinky, ktoré okrem toho, že veľmi dobre vyzerajú, majú aj skvelé úžitkové vlastnosti. Veľmi obľúbenými sú hodinky Luminox.

 

Diskusia obsahuje jeden komentár:

  1. Martina píše:

    Za mňa z topánok jedine tenisky – pohodlné, pekné, ľahko sa čistia, nepotrebujú údržbu. Mám doma asi 10 párov a striedam ich. Objednávam cez http://www.kuponyzdarma.sk/footshop-sk a vyjdú ma aj celkom lacno. Topánky na opätku si obúvam naozaj len na výnimočné prílažitosti.

 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!