Trendy z USA

 
 
23. február 2013

Liči sa vo všeobecnosti považuje za superovocie. Čo však vlastne je toto exoticky znejúce ovocie a prečo je také dobré?

 
 
 
13. október 2011

Nedávno ma v americkom týždenníku OK! Magazine prekvapil článok o stravovacích návykoch hviezd. Ktoré herečky sa zbytočne týrajú a ktoré na to išli zdravou cestou?

 
 
 
13. október 2011

Pre mňa domáci trh je momentálne zaplavený šikovnými novinkami na domáce použitie. Jednu z nich momentálne skúšam aj ja.

 
 
 
 
12. október 2011

…no s nepotrebnou záťažou prázdnych kalórií. Ak sa snažíte schudnúť, nie je pre vás väčší nepriateľ ako alkohol. A mnohí o tom ani nevedia.

 
 
 
3. október 2011

… s ktorými premeníte vlastnú obývačku na profesionálne zariadené fitnescentrum. Neodolala som a zainvestovala som do štyroch pomôcok na cvičenie. Ktorá z nich sa bude najviac hodiť vám?

 
 
 
1. október 2011

„Och, to je len môj rýchly metabolizmus,“ skromne priznávajú všetky moje (štíhle) americké kamarátky, keď sa ich spýtam na tajomstvo ich štíhlej postavy. A tu sú ich americké tipy.

 
 
 
 
12. september 2011

Američanka Nadya Suleman sa v januári 2009 stala mamou prvých osmorčiat na svete, ktoré prežili dlhšie ako týždeň. Doma ich však čakalo už šesť súrodencov…

 
 
 
12. september 2011

Pár hodín v aute a vystupujeme v Santa Barbare. Ja mám však pocit, že som sa akoby zázrakom ocitla niekde na pobreží Stredozemného mora.

 
 
 
12. september 2011

Že vraj sa to nedá? Že je to nereálne? Prirýchle, nezdravé, skrátka nemožné? A predsa to ľudia dokázali.

 
 
 
 
31. august 2011

Syntax je daň, ktorú platia všetci návštevníci Las Vegas, znie môj obľúbený vtip o americkom meste hriechu. Las Vegas však nie je len zbierkou kasín a rajom gamblerov.

 
 
 
21. august 2011

Keď sa v apríli nová vojvodkyňa z Cambridge ukázala vo svoj svadobný deň v šatách s neuveriteľne štíhlym pásom, ľudia si okamžite začali šepkať jej diétne tajomstvá.

 
 
 
21. august 2011

V USA sú mimoriadne obľúbené donáškové služby diétneho jedla, ktoré vám každý deň pred dvere doručia balíček s jedlom presne vyváženým na gram. A zdá sa, že takáto diéta skutočne funguje.

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2

Sme na Facebooku!