Trendy z Francúzska

 
 
23. december 2011

Legendárny návrhár optických doplnkov Alain Mikli zmení váš pohľad na dioptrické okuliare so sviežosťou a ľahkosťou a raz a navždy. Konečne!

 
 
 
8. december 2011

Legendárny francúzsky návrhár optických doplnkov Alain Mikli zmení váš pohľad na dioptrické okuliare, symboly hendikepu.

 
 
 
28. november 2011

Isabel Dupré, stylistka s parížskymi koreňmi, takmer dve dekády pripravovala módne strany v americkej fashion biblii ELLE.

 
 
 
 
17. november 2011

Isabel Dupré, rodáčka za Paríža, spravila v Spojených štátoch kariéru hodnú príkladne splneného amerického sna. Najprv modelka, potom štylistka. Nechajte si od nej poradiť v otázkach módy!

 
 
 
5. november 2011

V záverečnej často prezrádzame triky Carine Roitfeld na udržiavanie postavy ako prútik, bez ohľadu na vek a vrodenú mieru lenivosti.

 
 
 
3. november 2011

Našťastie, na výlet do Cannes nikdy nie je nevhodný čas. Tak aby ste pri najbližšom výlete do perly na Azúrovom pobreží vedeli, kam hlávku skloniť…

 
 
 
 
29. október 2011

Parížanky s dobrým vkusom by na seba nenavliekli bundu, ani keby bola rovno prešívaná zlatými niťami, podšívaná najjemnejším hodvábom a navrhnutá Lagerfeldom.

 
 
 
27. október 2011

Legendárna modelka a stylistka Carine Roitfeld. V článku treťom si svietime na múzine názory na dosiahnutie a pestovanie duševnej pohody, jedného z pilierov mladého tela i ducha.

 
 
 
24. október 2011

Milujete módnu tvorbu celým šírym svetom a jeho bezuzdnou farebnosťou inšpirovaného francúzskeho génia Christiana Lacroixa? Tak potom vám zvestujeme pár dobrých správ.

 
 
 
 
17. október 2011

Módna ikona Carine Roitfeld poodhalila závoj nad tajomstvom jej večnej mladosti a looku dokonale zladenej Parížanky.
2. časť.

 
 
 
16. október 2011

Ak vám začína prerastať cez hlavu pragmatickosť doby súčasnej, vedzte, že vŕšok nad Parížom vám poslúži lepšie ako predražený newyorský psychoterapeut. So zárukou vrátenia peňazí.

 
 
 
16. október 2011

Legendárna modelka, stylistka a medzinárodná módna ikona Carine Roitfeld poodhalila závoj nad tajomstvom jej večnej mladosti a looku dokonale zladenej Parížanky.

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2

Sme na Facebooku!