Trendy z Anglicka

 
 
18. február 2012

Módnej návrhárke, ktorá postavila na nohy do zabudnutia upadajúce značky Chloé a Céline, sa najčastejšie hovorí Druhý Lagerfeld. Zoznámte sa čím skôr s názormi geniálnej anglickej vizionárky Phoebe Philo (38) a zistite, prečo…

 
 
 
13. február 2012

Predstavíme vám najpopulárnejšiu miestnu špecialitou v St. Ives – plnené corwallské taštičky. Ako jeden z mála výmyslov anglickej kuchyne vám nepodlomia zdravie ani nezväčšia konfekčnú veľkosť o dve čísla.

 
 
 
8. február 2012

Kam inam si zájsť po lekcie dokonalého štýlu a top vzhľadu než k módnej návrhárke a prísnej vegánke Stelle McCartney (40)? Presne tak: nikam! Zoznámte sa s originálnym pohľadom na módu a krásu priamo z ateliéru dcéry Beatlesáka.

 
 
 
 
3. január 2012

Angličania zase raz nevedeli čo podaromnici, a tak si dlhú chvíľu v uliciach niektorých miest krátili skúmaním verejnej mienky na tému najsexi otcov vo Veľkej Británii. Tušili ste, koho korunovali za víťaza?

 
 
 
1. január 2012

Na uličke Church Street v samom centre Bathu na nevinných chodcov striehne výrobňa a predajňa tradičného, absolútne nechemického karamelu…

 
 
 
18. december 2011

Fish & chips predstavujú ten najchutnejší infarkt na tanieri, aký si môžete na ostrovoch dopriať…

 
 
 
 
12. december 2011

Kreatívny riaditeľ značky Burberry Christopher Bailey zaspieval pár ód na momentálne najpríťažlivejšiu Angličanku – Rosie Huntington-Whiteley a odhalil, prečo sa preňho stala nehynúcou inšpiráciou.

 
 
 
11. december 2011

Aby sme pokračovali v mierne dramatickom odhaľovaní výsledkov, výsledky ich práce sme sa rozhodli zverejňovať postupne a mená odtajovať od najnižšieho po najvyššie miesto na „stupňoch víťazov“. V tomto článku si vám dovoľujeme predstaviť druhého najpríťažlivejšieho tatu v Spojenom kráľovstve. Evan McGregor.

 
 
 
5. december 2011

Pár desiatok výtvorov ostrovnej kuchyne pri prehĺtaní nevyžaduje prudko zadržaný dych ani celou silou zavreté oči – dovoľujeme si postupne vám ich predstaviť…

 
 
 
 
30. november 2011

Je krásna, milá, úspešná a určuje trendy. Ťažko by bolo nechcieť si od nej zobrať príklad. Cheryl Cole.

 
 
 
27. november 2011

Viete ako sa o svoju sviežu krásu stará tá najkrajšia živá bábika zdobiaca planétu Zem, anglická speváčka a trendsetterka Cheryl Cole?

 
 
 
24. november 2011

Vizážistka hviezd Hannah Murray prezrádza, ako sa čo najpresvedčivejšie zhostiť zásadného anglického trendu aktuálnej módnej sezóny: boy looku.

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Sme na Facebooku!