Naši redaktori zo sveta

 
 
23. február 2013

Liči sa vo všeobecnosti považuje za superovocie. Čo však vlastne je toto exoticky znejúce ovocie a prečo je také dobré?

 
 
 
18. február 2012

Módnej návrhárke, ktorá postavila na nohy do zabudnutia upadajúce značky Chloé a Céline, sa najčastejšie hovorí Druhý Lagerfeld. Zoznámte sa čím skôr s názormi geniálnej anglickej vizionárky Phoebe Philo (38) a zistite, prečo…

 
 
 
13. február 2012

Predstavíme vám najpopulárnejšiu miestnu špecialitou v St. Ives – plnené corwallské taštičky. Ako jeden z mála výmyslov anglickej kuchyne vám nepodlomia zdravie ani nezväčšia konfekčnú veľkosť o dve čísla.

 
 
 
 
8. február 2012

Kam inam si zájsť po lekcie dokonalého štýlu a top vzhľadu než k módnej návrhárke a prísnej vegánke Stelle McCartney (40)? Presne tak: nikam! Zoznámte sa s originálnym pohľadom na módu a krásu priamo z ateliéru dcéry Beatlesáka.

 
 
 
3. január 2012

Angličania zase raz nevedeli čo podaromnici, a tak si dlhú chvíľu v uliciach niektorých miest krátili skúmaním verejnej mienky na tému najsexi otcov vo Veľkej Británii. Tušili ste, koho korunovali za víťaza?

 
 
 
1. január 2012

Na uličke Church Street v samom centre Bathu na nevinných chodcov striehne výrobňa a predajňa tradičného, absolútne nechemického karamelu…

 
 
 
 
23. december 2011

Legendárny návrhár optických doplnkov Alain Mikli zmení váš pohľad na dioptrické okuliare so sviežosťou a ľahkosťou a raz a navždy. Konečne!

 
 
 
18. december 2011

Fish & chips predstavujú ten najchutnejší infarkt na tanieri, aký si môžete na ostrovoch dopriať…

 
 
 
12. december 2011

Kreatívny riaditeľ značky Burberry Christopher Bailey zaspieval pár ód na momentálne najpríťažlivejšiu Angličanku – Rosie Huntington-Whiteley a odhalil, prečo sa preňho stala nehynúcou inšpiráciou.

 
 
 
 
11. december 2011

Aby sme pokračovali v mierne dramatickom odhaľovaní výsledkov, výsledky ich práce sme sa rozhodli zverejňovať postupne a mená odtajovať od najnižšieho po najvyššie miesto na „stupňoch víťazov“. V tomto článku si vám dovoľujeme predstaviť druhého najpríťažlivejšieho tatu v Spojenom kráľovstve. Evan McGregor.

 
 
 
8. december 2011

Legendárny francúzsky návrhár optických doplnkov Alain Mikli zmení váš pohľad na dioptrické okuliare, symboly hendikepu.

 
 
 
5. december 2011

Pár desiatok výtvorov ostrovnej kuchyne pri prehĺtaní nevyžaduje prudko zadržaný dych ani celou silou zavreté oči – dovoľujeme si postupne vám ich predstaviť…

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7

Sme na Facebooku!