Moletky, nebojte sa leta!

 
 
 

V lete automaticky ukazujeme svetu viac pokožky, vyzliekame sa do plaviek a letných šatočiek, ktoré kadečo odhaľujú. Ak máme dokonalú postavu, môže to byť pre nás celkom príjemná vec. Čo však robiť v prípade, keď máme okolo pása, na zadku, stehnách a ramenách trochu viac centimetrov ako je v norme? V takomto prípade by sme sa mali riadiť heslo: Ukazuj len to, čo je na tebe pekné!

Moletnejšie dámy majú väčšinou pekný plný dekolt, na ktorý by mali upútať pozornosť. Nezakrývajte ho rôznymi šálikmi, naopak, odhaľte tieto partie v plnej kráse v hlbších výstrihoch. Najlepšie vám na to poslúžia voľnejšie tuniky, ktoré zároveň milosrdne skryjú vankúšiky okolo pása a bokov alebo šaty s tunikovým strihom. Dĺžka rukávov by mala byť aspoň do pol ramien, v ideálnom prípade po lakte. Rozhodne sa treba vyhýbať tričkám a šatám bez rukávov, v ktorých by plnšie ramená mohli pôsobiť mohutne.

Tip na pláž

Na kúpalisku a pri mori môžu pekne vytvarovať postavu plavky z elastických materiálov a s všitými kosticami, ktoré spoľahlivo držia tvar poprsia. Keď sa pôjdete prejsť z lehátka do plážového baru, uviažte si okolo bokov väčšiu šatku, ktorá farebne ladí s plavkami a nenápadne skryje celulitídu na stehnách.

Katarína

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!