Jesenným lakom na nechty vládnu štyri živly

 
 
 

Kým v lete boli na mieste aj nechty hýrivejších farieb, s príchodom jesene sa dostávajú do módy aj decentnejšie odtiene.

Poprední výrobcovia kozmetiky, ako je Chanel, Yves Saint Laurent, či Maybelline predstavujú laky v znamení štyroch živlov:

Živel ohňa: červená

Červené nechty sú klasika, sú výrazné a vždy upútajú už z diaľky pozornosť. Rôzne odtiene červenej ponúkajú teraz všetci výrobcovia kozmetiky, tí známejší i menej známi. Je tu teda najväčší výber. Odtiene variujú od krvavo červenej, cez bordovú až po červenooranžovú a červenú s odtieňmi fialovej.

Živel zeme: hnedá

Naopak, hnedé laky na nechty sú neobvyklé, no ich tohtoročný veľký úspech medzi zákazníčkami prekvapil samotných výrobcov. Módnu vlnu odštartoval ešte na jar Chanel svojim hnedošedým lakom. Do jesene sa poponáhľali aj ostatní výrobcovia a dnes sú na trhu snáď všetky mysliteľné odtiene hnedej, od svetlohnedej, cez hrdzavohnedú až po tmavú farbu hliny. Možno si poviete, že hnedé nechty sú málo nápadné a vôbec divné. Vedia však upútať svojou originalitou a farby zeme sa k jesennému obdobiu perfektne hodia. Nakoniec, môžete ich vyskúšať a uvidíte, ako vám sadnú.

Živel vzduchu: strieborná

Laky v striebristých farbách evokujú už skôr koniec jesene s prízemnými mrazmi. Strieborné nechty sú romantické, lesklé a nedajú sa prehliadnuť. Okrem výrazných blýskavých odtieňoch si môžete vybrať aj decentnejšie matnejšie.

Živel vody: modrá

Najviac extravagantnými sú rôzne odtiene modrej: od tmavomodrej až po tyrkysovú a farby prechádzajúce až do zelenej. Modrá na nechtoch výrazne priťahuje pozornosť, preto si pri nej dajte záležať aj na perfektnej manikúre.

Marianna

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!