Hviezdny beauty dotazník (2.)

 
 
 

Módnej návrhárke, ktorá postavila na nohy do zabudnutia upadajúce značky Chloé a Céline, sa najčastejšie hovorí Druhý Lagerfeld. Zoznámte sa čím skôr s názormi geniálnej anglickej vizionárky Phoebe Philo (38) a zistite, prečo…

PILIERMI ŽENSKEJ KRÁSY PODĽA MŇA SÚ…

nenápadne upravené oči, dokonale vytrhané obočie a výraz pokoja a pohody na tvári. Nič sa im nevyrovná!

V STAROSTLIVOSTI O PLEŤ PREFERUJEM…

francúzsku kozmetiku a v neposlednom rade i francúzsku stravu. V Paríži už žijem viac ako v Londýne a na svojich kolegyniach deň čo deň s údivom pozorujem, čo s nimi tá ich prírodná a vysoko kvalitná kozmetika a vyvážené menu robí. Hotové divy! Vyzerať v päťdesiatke na tridsať, to asi dokážu naozaj len Francúzky.

MOJÍM KOZMETICKÝM RITUÁLOM JE…

masírovať si tvár ráno i večer špeciálnou pastou vyrobenou z domáceho hrozna v Provensálsku. Vraj uberá roky. Tak to teda pevne verím!

ČO PRE SEBA ROBÍM TÝM, ŽE TO RADŠEJ NEROBÍM…

neunúvam sa športovať! Som predsa občianka krajiny, ktorá dala svetu Winstona Churchilla s jeho legendárnym odporom k športovým aktivitám všetkého druhu. Okrem toho napoly žijem vo Francúzsku, v krajine, kde je fóbia z posilňovní národnou pasiou.

FILOZOFIOU MÔJHO ŠTÝLU JE…

elegancia, ktorá je namiesto toho, aby bola upätá, radšej poulične coolová alebo bábikovsky sladká.

V MORI ZNAČKOVÝCH MÓDNYCH HANDIER NAJRADŠEJ LOVÍM TIE S VISAČKOU…

Chloé a Céline. Ako inak… Občas však rada zhreším u Louisa Vuittona a Alexandra McQueena.

MOJÍM NAJOBĽÚBENEJŠÍM OBLEČENÍM V SÚKROMÍ JE…

sukňa z hodvábu, bavlnené tielko bez rukávov, kardigán z angory a baleríny z mäkkej kože. Môžem v nich pracovať, venovať sa rodine aj sa vybrať na nákupy. Nerada sa prezliekam. A tak preferujem veci, v ktorých bez hanby možno prežiť deň bez ohľadu na jeho rozmanitosť.

 

Text: Lucia Mušáková

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!