Extrémne športy pre pekné postavy

 
 
 

Milé dámy, vystúpte zo stereotypu a vyskúšajte niečo nové! Ukážte, že nemáte strach, a ak aj máte, nedajte to najavo. Nielen, že získate nezabudnuteľný zážitok, ale vaše telo znova ožije! Už dávno neplatí, že hrdinské a odvážne činy sú iba pre mužov. Odviažte sa s nami alebo sa len pokochajte odvahou vašich rovesníčok a buďte hrdá na to, že ste žena!

03-extremne-sportySebaobrana ako šport

Vážené, všetky, ktoré bývame aspoň v aspoň akom-takom väčšom meste sa snažíme pochytiť aspoň nejaký hmat sebaobrany. Niektoré sa spoliehame na peprový sprej, iné možno na manikúrové nožničky alebo pilník. Ale aj tie z vás, ktoré dokonale poznáte mužské slabosti viete, že nie je nič lepšie, čo vyradí otravu, ako kop do píšťaly! A práve z tejto formy sebaobrany bol vytvorený šport: Kopanie do píšťaly. Tento šport samozrejme preferujú hlavne muži. Je potrebné brať to takto. Na jeden strane sa vám takto doráňaný partner nebude vzpierať a ochotne urobí, čo poviete, a na druhej takto otravy získavajú istú imunitu v bolesti píšťaly. A o čo v tomto športe ide? Cieľom hry je dostať protivníka na zem a je jedno, či kopnutím do píšťaly alebo zhodením. Ich heslo znie: „Pokiaľ to nie je zlomené, nekopeš dostatočne tvrdo!“. V súčasnosti spisujú petíciu, aby sa tento šport dostal na OH. Takže milé dámy a slečny. Kopte tvrdo! Nielen, že možno svojho partnera raz dostanete na olympiádu, ale krásne si vyformujete stehná a zadok. Spokojnosť bude na oboch stranách :)

Noste sa ako kráľovná!

Ak vám to ešte nič nehovorí, jedná sa o takzvané Nosenie manželky. Je však jedno, či ste manželka, priateľka, sestra, dcéra. Všetky chceme byť sexi. Výnimkou niesú ani Fínky, ktoré s týmto nápadom prišli. A my predsa od nich nie sme o nič horšie! Takže zlanárte chlapov vo vašom okolí, ktorí sú za zábavu či dobrú kondičku. Prípadne ich vyburcujte a uvidíte tie zázraky, čo sa udejú. Tento šport sa v princípe vykonáva tak, že muž si ženu prevesí cez ramená, ale tá si nohy nenechá len tak visieť, ale zachytí sa nimi okolo krku a rukami okolo brucha. Povedzme, že sa z vás stane niečo ako netopier. Vo Fínsku sa dokonca konajú aj takéto preteky pričom dĺžka trate je 253,5 metra s dvoma prekážkami na zemi a jedna vodná prekážka. V prípade, že trošku pochybujete o nosnosti vášho „dopravného prostriedku“, použite prilbu. V súťaži je povinná a navyše táto „netopieria žena“ musí mať viac ako 49 kíl a 17 rokov. Samozrejme, existujú rôzne štýly nosenia. Či už si z toho urobíte zábavu na party alebo to vyskúšate len tak z recesie, zapracujete do toho svoje svaly na nohách, rukách a brušné svaly. Predsa len visieť dole hlavou a držať sa ako kliešť nemusí byť tak na škodu.

Pre milovníčky zvierat

A viete čo? Predsa len rybárčenie nie je len pre mužov! Tento šport, možno prekvapivo praktizujú väčšinou ženy! Ktovie či kvôli tomu, lebo majú väčší úspech vďaka šiestemu zmyslu, viac citu alebo trpezlivosti. V tomto nás milí páni nepredčíte. Tak a teraz vám povieme, v čom je to tajomstvo! Je to chytanie sumcov holými rukami! Presne tak! Aj my nežné žieňatá dokážeme uloviť sumca a to holými rukami! Na jar sumce prichádzajú klásť ikry do teplejších vôd. Pokým samice kladú ikry, tak samce ich strážia. Lenže my ženy im nedáme pokoj a či je to samček človeka, alebo sumca – dostaneme ho! Váha stredne veľkého sumca je pritom 20 kg! Sumce majú šťastie, že my ženy sme zväčša mierumilovné a pustíme ich naspäť. Tak zvolajte kamarátky, pozvite chlapov a ukážte im, ako sa to robí! Stačí si kúpiť jedného sumca, napúšťať bazén a skvelá podívaná je na svete. A aby muži neboli smutní, tak im dovoľte aspoň toho sumčeka pripraviť ako skvelú večeru. Nech majú pocit, že aj oni niečím prispeli. Čo vďaka tomuto netradičnému športu získate? Tým, že sa stále zohýňate alebo čupíte, si formujete pozadie a posilníte si aj ruky. Sumec sa predsa len bude vzpierať a metať. Zažijete však s kamarátkami veľa zábavy a získate nálepku lovkyne!

Šialené žehlenie

Na tento šport bola priamo zneužitá činnosť, ktorú robíme každý deň – žehlenie. Cieľom je, aby ste žehlili na čo najextrémnejšom mieste. Zvláštne je, že tento šport a adrenalín vykonávajú najmä muži! Zatiaľ nadšenci tohto športu žehlili pri horolezectve, na kanoe, počas lyžovania a snowboardovania, na veľkých bronzových sochách, uprostred cesty, počas zoskoku s padákom, počas bicyklovania a pod ľadom v zamrznutom jazere. Na prekvapenie, tento šport vymysleli Briti. Kto by to bol s ich povestných suchým humorom bol čakal? Tento druh športu naozaj neodporúčame kvôli svojej nebezpečnosti. Ale mali by ste vedieť, že ak máte doma dobrodruha, toto je spôsob, ako ho donútiť aspoň raz niečo vyžehliť.

 

Zaujíma Vás, čo ešte všetko my ženy dokážeme? Dočítate sa to v ďalšom článku!

 

Text: Denisa

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!