Doprajte svojim vlasom proteíny!

 
 
 

Jar so sebou prináša nové a živé trendy nie len do sveta módy, ale i do vlasového stylingu. I túto sezónu, okrem prirodzeného vzhľadu, „letia“ vlasy s objemom. Dožičte si ho aj vy vďaka prípravkom od firmy Schwarzkopf, vďaka ktorým viete vykúzliť krásne účesy.

Husté, silné a zdravo vyzerajúce vlasy, po takých túžime všetky. Nie však každá z nás má to šťastie mať husté a lesklé vlasy. Na docielenie tohto vzhľadu si vypomáhame rôznymi prostriedkami dostupnými na trhu s vlasovou kozmetikou. Dbáte pri používaní stylingových prípravkov i na to, aby boli vlasom prospešné?

Nový lak na vlasy Taft Volume Mega Strong dodá vašim vlasom nie len chýbajúci objem, ale i vitamíny a ochráni vaše vlasy pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. To všetko bez toho, aby z vlasov vytvoril obávanú “helmu” (v minulosti priam fanaticky obľúbenú). Dnes „stavte“ všetko na jednu kartu – prirodzene vyzerajúci objem vlasov!

Schwarzkopf prichádza s inováciou, ktorá dodá vlasom ešte viac objemu a to v ten pravý čas, s príchodom jari. Vylepšený rad 3 Wetter Taft Mega Strong je prvým radom značky Taft, ktorý obsahuje kolagén (pre extra push-up efekt). Práve tento proteín dodáva vašim vlasom až dvojnásobný objem a to bez ich zaťaženia. Rovnako tak zabezpečí extra silné tuženie, ktoré vydrží viac ako 48 hodín!

Spomínaný kolagén je pre vlasy nanajvýš dôležitý. Predstavuje 30% všetkých proteínov v našom tele, je obsiahnutý ako v nechtoch, tak i vo vlasoch, kde zastupuje ich dôležitý „stavebný prvok“. Práve kolagén je proteín, ktorý sa podpisuje pod našu regeneráciu pokožky a celého tela.

Bohužiaľ, vekom tento telu prospešný proteín strácame a to už od skorých 25 rokov. To znamená, že naša pokožka, nechty a vlasy sa stávajú menej pružnými. Nastáva vypadávanie vlasov, lámanie nechtov a bohužiaľ i ochabnutie pokožky. Čas sa zastaviť nedá, no dá sa spomaliť. Doprajte svojim vlasom vzhľad mladice bez ohľadu na váš vek! Používajte prípravky s obsahom kolagénu, vypomôžte si novou radou od firmy Schwarzkopf, napríklad penovým tužidlom Taft Volume Mega Strong, alebo lakom na vlasy Taft Volume Mega Strong.

 

PR článok

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!