Zdravé telo, krásna pleť

 
 
25. október 2012

Pokles chute na sex nie je v dnešnom hektickom a uponáhľanom svete nič výnimočné. Možno sa pýtate, čo robiť v takomto prípade?

 
 
 
25. október 2012

Ktoré zákroky sú považované za zákroky jednodňovej chirurgie? Sú za ne považované tie, ktoré je možné vykonať bez následnej ústavnej starostlivosti. V zahraničí sú tieto zákroky veľmi časté.

 
 
 
25. október 2012

Aj afrodiziaká, prostriedky, ktoré zlepšujú sexuálny apetít, majú svoju históriu. Vedci hovoria, že ich poznali už starí Egypťania, s čím sa spája aj ich pomenovanie podľa bohyne lásky Afrodity.

 
 
 
 
17. september 2012

Akné trápi pomerne veľkú časť dospievajúcej populácie. Výnimku netvoria ani niektorí dospelí. Ak máte pocit, že robíte všetko, čo je vo vašich silách a nič nepomáha, nadišiel čas uskutočniť zmeny v životnom štýle i v starostlivosti o pleť.

 
 
 
2. september 2012

Neznesiteľné bolesti hlavy, nepríjemná chuť v ústach, neuhasiteľný smäd… Prehýrená noc v zajatí alkoholu si takmer vždy vyberie svoju daň na našom tele. Prinášame tipy, ako sa týmto nepríjemnostiam vyhnúť.

 
 
 
3. júl 2012

Nosia nás celučičký deň všade tam, kde si zmyslíme. Cenu daru, ktorým nohy jednoznačne sú, si uvedomíme až vtedy, keď začnú neposlúchať. Starajte sa o ne!

 
 
 
 
21. jún 2012

Vlasy na oblečení, vankúši, vo vani po umývaní či česaní. Vlasy všade, kde sa pohneme. Len tam, kde by mali byť, je ich stále akosi menej. Zdeseným pohľadom pozeráme na svoj obraz v zrkadle a pýtame sa: „Prečo?“

 
 
 
23. máj 2012

Majiteľky mastnej pleti nemajú na ružiach ustlané. Starostlivosť o mastnú pleť je pomerne náročná a nie vždy prinesie uspokojivé výsledky. Bylinky vám pomôžu!

 
 
 
7. máj 2012

Máte dosť drahej pleťovej, vlasovej a telovej kozmetiky, ktorá sľubuje zázračné účinky, ale realita je úplne odlišná? Vyskúšajte pozitíva BIO kozmetiky!

 
 
 
 
11. apríl 2012

Mangostan (Garcinia mangostana) patrí k tradičným liečebným prostriedkom v oblastiach Ázie. Domorodé obyvateľstvo využíva chutné plody desiatky rokov pri liečbe bežných zdravotných problémov, kožných ťažkostí, hnačky i infekcií.

 
 
 
20. marec 2012

Starí Rimania ju považovali za neodmysliteľnú súčasť božských kúpeľov. Francúzi ju už pred stovkami rokov využívali ako prísadu do voňavých parfumov a predstavovala súčasť nápoja lásky.

 
 
 
4. marec 2012

O zázračných účinkoch medu vie ľudstvo tisíce rokov. Prezradíme Vám, ako med môžete použiť v domácej kozmetike.

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2

Sme na Facebooku!