Zdravá strava

 
 
23. september 2013

Opadáva lístie, zavanie už aj chladnejší vánok a sukničky môžete odložiť do skrine. Príchod jesene však neznamená, že máte zožltnúť a opadnúť ako ten lístok! Koniec letnej sezóny, nie je dávno koncom príležitostí, ako stále žiť zdravo a byť krásna.

 
 
 
23. august 2013

Zabudnite na drahé kozmetické „zázraky“ z internetu, nakuknite radšej do svojej kuchyne! Každý správny labužník by mal mať doma olivový olej!

 
 
 
7. marec 2013

Poradíme vám, ako šaláty pripravovať, aby stratili čo najmenej vzácnych vitamínov a ďalších dôležitých látok.

 
 
 
 
25. október 2012

Ak ste milovníkom kávy, určite si vychutnávate každú jej šálku. Často sa vo svojom okolí stretávame s názorom, že šálku dobrej kávy si môžeme vychutnať len v kaviarniach.

 
 
 
22. júl 2012

Striedma konzumácia piva je prospešná pre zdravie i krásu. Neveríte? Okrem mýtov, ktoré o pive pretrvávajú, vám prezradíme i tipy na využitie piva v domácej kozmetike.

 
 
 
16. júl 2012

Acai rastie v krajinách Strednej a Južnej Ameriky. Najviac preslávená pestovaním Acai je Brazília. Snaha pestovať vysokú užitočnú palmu pretrváva aj v iných oblastiach sveta, pretože je všestranne využiteľná.

 
 
 
 
17. jún 2012

Škodlivé slnečné žiarenie poškodzuje jednotlivé vrstvy kože. Problémom možno predchádzať dodržiavaním zásad bezpečného opaľovania. Navyše, zdravie pokožky podporujú a chránia niektoré druhy potravín, ktoré si predstavíme.

 
 
 
4. jún 2012

Pre stratu hmotnosti je nevyhnutné vydať viac energie ako prijať. Zlaté pravidlo chudnutia nemožno obísť ani v prípadoch, že máte najnovšie zázračné pilulky na chudnutie z najprestížnejšieho vedeckého laboratória.

 
 
 
7. máj 2012

Poznáte vo svojom okolí človeka, ktorý nemá rád ovocie? Ovocie skvelo chutí, zaujímavo vyzerá a je prospešné pre zdravie. Prečítajte si, ktoré ovocie je najzdravšie!

 
 
 
 
4. máj 2012

Prvé jedlo dňa nám dodáva energiu do náročných povinností a slúži k správnemu naštartovaniu procesov, ktoré prebiehajú v organizme. Jednotkou v raňajšom menu sú jednoznačne ovsené vločky.

 
 
 
2. máj 2012

Nevyhnutnosť vápnika, pre správne fungovanie organizmu, si uvedomujeme už od útleho detstva. Máte ho dostatok?

 
 
 
3. apríl 2012

Mnohí z nás si nedokážu jarné obdobie naplno vychutnať, pretože sú sužovaní jarnou únavou. Ako ju prekonať? Detoxikujte sa!

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2

Sme na Facebooku!