Veda v službách krásy

 
 
29. september 2013

Ktovie, či boom s novou metódou, ktorá bola objavená, spustil práve fanatizmus upírstva v posledných rokoch, ale práve krv sa stala novým prostriedkom omladzovania! Získala pomenovanie práve podľa Drakulu – „ Drakulova metóda“ .

 
 
 
17. marec 2013

Možností ako získať biele zuby, je naozaj veľa. Od mechanického obrusovania, cez chemické gély až po modernú laserovú metódu. Každý spôsob má svoje za aj proti.

 
 
 
6. február 2013

Tmavnutiu zubov je lepšie zabrániť, ako ho potom prácne odstraňovať. Existujú aj rizikové skupiny, kde sa bielenie zubov neodporúča.

 
 
 
 
17. december 2012

V súčasnej dobe je plastická chirurgia v Trenčíne, ale aj v iných miestach na takej úrovni, že dokáže ponúknuť prirodzené a estetické výsledky pri zachovaní maximálnej bezpečnosti zákrokov.

 
 
 
12. august 2011

Možností sa odstránenie vrások je mnoho, od vstrekovania rôznych látok pod pokožku, cez odstraňovanie vrchnej časti pokožky, až po najmodernejšie neinvazívne prístroje.

 
 
 
25. júl 2011

V prehľadných grafoch vidíte, ktoré vaše telesné údaje sú v poriadku a ktoré by bolo vhodné zmeniť. Na základe výsledkov odborník určí postup, ako túto zmenu dosiahnuť.

 
 
 
 
22. júl 2011

Prístroj vám odmeria pomer tukov a svalov, vyváženosť postavy alebo pomer vnútrobunkovej a mimobunkovej vody.

 
 
 
20. júl 2011

Seriózne štúdio, ktoré poskytuje neinvazívnu liposukciu, by sa okrem rozbitia tukového tkaniva malo postarať aj o rozprúdenie lymfatického systému.

 
 
 
19. júl 2011

Merania vnútorného zloženia ľudského tela môžu poukázať na skryté, zatiaľ neprejavené problémy.

 
 
 
 
6. júl 2011

Tvorbe vrások ani pri najlepšej snahe celkom nezabránite. Napriek tomu je veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste proces starnutia kože spomalili.

 
 
 
26. jún 2011

Chirurgické odsatie tuku je účinnejšie, no budete sa z neho dlho spamätávať. Neinvazívna liposukcia je šetrnejšia, no odstránený tuk sa môže obnoviť

 
 
 
7. jún 2011

Zväčšenie pŕs dnes už nie je tak rizikové ako v minulosti. V každom prípade je tu viacero vecí, ktorí si treba dopredu prediskutovať s plastickým chirurgom.

 
 
 

Sme na Facebooku!