Dokonalá vizáž

 
 
6. september 2013

Nejedna z vás už určite uvažovala: „Prečo nie? Nebudem sa musieť trápiť s jeho úpravou, farbením…“ Ale stojí to naozaj za to? Za tie peniaze, bolesť? A koľko to vlastne stojí a čo to obnáša?

 
 
 
20. január 2013

Nemecká topmodelka patrí vo svojej branži k najskúsenejším veteránkam, ktoré ovládajú všetky možné triky na perfektný vzhľad.

 
 
 
5. jún 2012

Prekážkou dokonalého vzhľadu rúk sú veľmi často nechty. Suché, lámavé a krehké nechty sú previerkou ženskej trpezlivosti. Otázka znie, ako s nimi bojovať?

 
 
 
 
30. apríl 2012

Jar so sebou prináša nové a živé trendy nie len do sveta módy, ale i do vlasového stylingu. I túto sezónu, okrem prirodzeného vzhľadu, „letia“ vlasy s objemom.

 
 
 
16. marec 2012

„Už od dávnych čias ľudia poznávali pravú lásku podľa zábleskov v očiach,“ znie múdra veda slávneho a obľúbeného brazílskeho spisovateľa Paula Coelha.

 
 
 
19. september 2011

Najväčšou novinkou sú zemité hnedé odtiene, doplnené ohnivými červenými, vzdušnými striebristými a vodnými modrými.

 
 
 
 
8. september 2011

Módni dizajnéri v kolekciách pre jeseň 2011 popri klasických prvkoch v obliekaní stavili aj na klasický účes, ktorý každá dáma pozná už od detstva.

 
 
 
19. august 2011

Nemusíte nechávať ťažké peniaze v nechtovom štúdiu. Poradíme vám, ako si vytvoriť malé umelecké dielka na nechtoch vlastnými silami.

 
 
 
12. júl 2011

Prinášame ďalšiu sériu rád pre udržiavanie pekných a zdravých vlasov počas letného obdobia.

 
 
 
 
4. júl 2011

Žiarivá oranžová a ružová farba na perách je najnovším trendom v letnom líčení.

 
 
 
7. jún 2011

Slnko, vietor a morská voda môžu vážne poškodiť vaše vlasy. Naučte sa o ne starať tak, aby ste ich udržali krásne po celé leto.

 
 
 
6. jún 2011

S pribúdajúcimi slnečnými dňami sa objavuje na našom tele čoraz viac pigmentových škvŕn. Dá sa proti tomu niečo robiť?

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2

Sme na Facebooku!