Čo na seba

 
 
19. september 2013

Ako isto vieme, skoro všetky ženy si potrpia na detaily. Za jeden z najkrajších dní považujú svoj svadobný deň, prípravu naň, ktorú neberú ani zďaleka ako samozrejmosť.

 
 
 
17. december 2012

Tričko je obľúbeným kúskom nejedného šatníka. A je úplne jedno, či ide o šatník dámsky alebo pánsky či detský. Všetci ho radi nosíme, je ľahko kombinovateľné, človek sa v ňom veľmi dobre cíti.

 
 
 
17. december 2012

História šperkov siaha ďaleko do minulosti. Používali sa ako ozdoba určitého umeleckého stvárnenia, boli a sú trvalou ceninou, môžeme do nich vložiť svoje úspory.

 
 
 
 
17. december 2012

Meranie času je veľmi staré, snáď ako ľudstvo samo. Ľudia sa už oddávna snažili vyjadriť a zmerať takú vec, akou čas je. Na meranie času sa používali slnečné hodiny, sviečka, vodné hodiny, mechanické hodiny a vežové hodiny.

 
 
 
25. október 2012

Móda. Téma, ktorá je stále aktuálna. Zaujíma skoro každého z nás. Kedysi bola skôr doménou žien, dnes to už nie je pravda. Aj muži sa o ňu zaujímajú a radi sa pekne obliekajú.

 
 
 
25. október 2012

Tak, ako je dokázané, že človek takmer tretinu svojho života prespí, a preto by mal dbať na kúpu kvalitného matraca, aby si dokonale oddýchol a ochránil svoje zdravie, rovnako by mal dbať aj na kúpu dobrej a kvalitnej obuvi.

 
 
 
 
25. október 2012

Módu môžeme charakterizovať ako aktuálny, neustále meniaci sa trend. Dejiny európskeho odievania siahajú až do ranného stredoveku, kedy bol odev aj u vznešenej vrstvy veľmi jednoduchý.

 
 
 
27. júl 2012

Doviedli vás vlastné skúsenosti k presvedčeniu, že značka je zárukou kvality, dodržania aktuálnych módnych trendov i typických čŕt, ktoré sa s konkrétnou značkou výrobcu spájajú?

 
 
 
27. júl 2012

Chcete urobiť radosť svojej partnerke? Blíži sa deň narodenín vašej najlepšej kamarátky a vy nemáte ani tušenie o tom, ako jej urobiť radosť? Darčeky pre ženy môžu mať rozličnú podobu…

 
 
 
 
27. júl 2012

Poškuľujete po prepracovanej tyrkysovej mikine vo výklade neďalekého obchodu? Dostanete pravidelne zimomriavky pri pohľade na dokonalú kabelku? Nechcete byť označená titulom „rozmarná“, a preto si odmietate kúpiť úžasné topánky, ktoré sú novinkou tejto sezóny?

 
 
 
26. júl 2012

V životoch mnohých mladých ľudí, vo svete i na Slovensku, má svoje pevne zakotvené miesto. Dôvodov, prečo je Hip Hop súčasťou bytia mladých, existuje viacero.

 
 
 
27. apríl 2012

Obchody sú preplnené skvostnými kúskami od výmyslu sveta – malé, veľké, jednoduché, farebné, extravagantné, zdobené, elegantné, plátenné či kožené. Ako si vybrať?

 
 
 
  1. Stránky:
  2. 1
  3. 2

Sme na Facebooku!