Buďte aktívna!

 
 
12. september 2013

Tak ako milé dámy? Vyskúšali ste už niečo z nášho minulého článku? Ešte nie? Chystáte sa nato, alebo ste si nenašli nič pre seba? Tak čítajte ďalej. Výmysly ľudského mozgu rozhodne neskončili.

 
 
 
9. september 2013

Milé dámy, vystúpte zo stereotypu a vyskúšajte niečo nové! Ukážte, že nemáte strach, a ak aj máte, nedajte to najavo. Nielen, že získate nezabudnuteľný zážitok, ale vaše telo znova ožije!

 
 
 
2. júl 2012

Desiatky druhov jogy, primárne zamerané na rozličné ciele, stavajú jogu do pozície univerzálneho cvičebného programu. Ktorý druh je vhodný pre Vás?

 
 
 
 
24. apríl 2012

Piloxing zavítal do našich končín z oblasti Kalifornie. Prináša so sebou jedinečné spojenie viacerých overených metód cvičenia – Pilatesu, boxu a tanca, ktoré sa prevádzajú pri pulzujúcej hudbe.

 
 
 
2. apríl 2012

Láka vás zmyselnosť tanca spojená so sexi pohybmi? Túžite schudnúť, vytvarovať si postavu a zabaviť sa? Potom je tu pre vás Pole Dance.

 
 
 
28. február 2012

Doteraz som sa nestretla s formou cvičenia, ktoré by ma úplne pohltilo. Do Jumpingu som sa zaľúbila ihneď na prvej hodine a moja láska stále trvá, dokonca je silnejšia.

 
 
 
 
25. august 2011

Fyzicky náročný tréningový program vychádza z armádneho výcviku, pôvodne vznikol v Austrálii a teraz sa šíri do celého sveta. Dorazil už aj na Slovensko.

 
 
 
28. júl 2011

Skupiny Tribal Dance si vytvárajú svoj vlastný štýl a vlastné rituály. Gothic Belly Dance je skôr tancom výrazných individualít.

 
 
 
6. júl 2011

Jeho pôvod je zahalený tajomstvom, medzi súčasnými ženami je populárny najmä vďaka pozitívnym účinkom na psychiku. Hrdé držanie tela pri brušnom tanci prispieva k väčšiemu sebavedomiu.

 
 
 
 
6. jún 2011

Počas jedinej hodiny zumby spálite až 800 až 1000 kalórií. Jednoducho a zábavne!

 
 

Sme na Facebooku!