Časopis

 
 
29. september 2013

Ktovie, či boom s novou metódou, ktorá bola objavená, spustil práve fanatizmus upírstva v posledných rokoch, ale práve krv sa stala novým prostriedkom omladzovania! Získala pomenovanie práve podľa Drakulu – „ Drakulova metóda“ .

 
 
 
23. september 2013

Opadáva lístie, zavanie už aj chladnejší vánok a sukničky môžete odložiť do skrine. Príchod jesene však neznamená, že máte zožltnúť a opadnúť ako ten lístok! Koniec letnej sezóny, nie je dávno koncom príležitostí, ako stále žiť zdravo a byť krásna.

 
 
 
19. september 2013

Ako isto vieme, skoro všetky ženy si potrpia na detaily. Za jeden z najkrajších dní považujú svoj svadobný deň, prípravu naň, ktorú neberú ani zďaleka ako samozrejmosť.

 
 
 
 
12. september 2013

Tak ako milé dámy? Vyskúšali ste už niečo z nášho minulého článku? Ešte nie? Chystáte sa nato, alebo ste si nenašli nič pre seba? Tak čítajte ďalej. Výmysly ľudského mozgu rozhodne neskončili.

 
 
 
9. september 2013

Milé dámy, vystúpte zo stereotypu a vyskúšajte niečo nové! Ukážte, že nemáte strach, a ak aj máte, nedajte to najavo. Nielen, že získate nezabudnuteľný zážitok, ale vaše telo znova ožije!

 
 
 
6. september 2013

Nejedna z vás už určite uvažovala: „Prečo nie? Nebudem sa musieť trápiť s jeho úpravou, farbením…“ Ale stojí to naozaj za to? Za tie peniaze, bolesť? A koľko to vlastne stojí a čo to obnáša?

 
 
 
 
23. august 2013

Zabudnite na drahé kozmetické „zázraky“ z internetu, nakuknite radšej do svojej kuchyne! Každý správny labužník by mal mať doma olivový olej!

 
 
 
16. apríl 2013

Jarná únava sa prejavuje u väčšiny ľudskej populácie. Dobrá správa znie, že s ňou možno bojovať. Máme 7 skvelých tipov na jej prekonanie!

 
 
 
17. marec 2013

Možností ako získať biele zuby, je naozaj veľa. Od mechanického obrusovania, cez chemické gély až po modernú laserovú metódu. Každý spôsob má svoje za aj proti.

 
 
 
 
7. marec 2013

Poradíme vám, ako šaláty pripravovať, aby stratili čo najmenej vzácnych vitamínov a ďalších dôležitých látok.

 
 
 
6. február 2013

Tmavnutiu zubov je lepšie zabrániť, ako ho potom prácne odstraňovať. Existujú aj rizikové skupiny, kde sa bielenie zubov neodporúča.

 
 
 
20. január 2013

Nemecká topmodelka patrí vo svojej branži k najskúsenejším veteránkam, ktoré ovládajú všetky možné triky na perfektný vzhľad.

 
 
 

Sme na Facebooku!