Budujte svoju krásu prostredníctvom kvalitnej prírodnej a BIO kozmetiky!

 
 
 

Máte dosť drahej pleťovej, vlasovej a telovej kozmetiky, ktorá sľubuje zázračné účinky, ale realita je úplne odlišná?

Príčina problémov spočíva v tom, že bežné kozmetické preparáty v skutočnosti obsahujú množstvo chemických látok s vedľajšími účinkami. Parabény, saponáty, minerálne oleje, ropné deriváty, geneticky modifikované látky, umelo vytvorené vône, farbivá a konzervačné látky sú spájané s množstvom negatívnych účinkov. Prejavujú sa na pokožke, vlasoch či nechtoch. Výsledkom sú alergie, ekzémy, akné, vyrážky, lupiny a kvantum ďalších vedľajších účinkov. Z tohto dôvodu sa na popredné miesta v rebríčku kozmetických preparátov dostáva prírodná a BIO kozmetika.

Charakteristika BIO a prírodnej kozmetiky

BIO kozmetika je vyprodukovaná z čisto prírodných látok. Je vhodná pre všetky typy pleti a i pokožku sužovanú kožnými problémami. Organická kozmetika podlieha prísnym pravidlám kontroly.

Prírodná kozmetika je lepším riešením ako bežná kozmetika, ale pri jej posudzovaní treba dôkladne preskúmať zloženie, pretože spravidla obsahuje chemické a konzervačné látky. Z tohto dôvodu je nevyhnutný výber spoľahlivého predajcu prírodnej a BIO kozmetiky.

Nepodceňujte výber predajcu kozmetiky!

Predajca kvalitnej organickej a prírodnej kozmetiky www.vceliakozmetika.sk ponúka pestrú paletu najrozličnejších krémov, mydiel, balzamov, olejov, opaľovacích prostriedkov, gélov a liečivých preparátov na ekzémy, opary, strie, kŕčové žily, akné a ďalšie zdravotné ťažkosti. Dominantné miesto v surovinách, ktoré sa využívajú pri výrobe prírodnej a BIO kozmetiky, majú včelie produkty, najmä včelí med.

Včelie produkty v kozmetike

Včelie produkty majú v prírodnej kozmetike naozaj široké uplatnenie. Unikátne zloženie ich predurčuje na liečbu mnohých zdravotných ťažkostí. Vzácne látky vo včeľom mede sa podieľajú na zvyšovaní imunity a majú významné dezinfekčné účinky.

Spomedzi širokého sortimentu včelej kozmetiky si môžete vybrať produkty určené pre konkrétne riešenie vašich problémov. Šampón s propolisom, medom a bylinkami regeneruje výrazne poškodené vlasy a rieši ťažkosti s lupinami. Nadmerná produkcia kožného mazu spôsobuje mastné vlasy. Problém mastných vlasov navždy zažehnáte šampónom s obsahom medu a žihľavy.

Škodlivé látky z vonkajšieho prostredia i používanie nevhodnej kozmetiky spôsobujú suchú pokožku a ekzémy. Neviete si s nimi poradiť? Zvoľte špeciálnu propolisovú masť s obsahom medu, liečivých bylinných olejov z avokáda, nechtíka a levandule.

Leto je spojené s letnými dovolenkami a odhaľovaním ženských kriviek, ktoré sa nezaobíde bez hebkej pokožky. Ku každodennej starostlivosti je určený telový krém s medom, materskou kašičkou, mandľovým olejom a pantenolom.

V domácej lekárničke by nemala chýbať propolisová tinktúra, ktorá má univerzálne použitie. Je prvom pomocou pri problémoch s akné, ekzémami, plesňami, drobnými rankami či vredmi.

Myslite na svoje zdravie a krásu kvalitnou BIO a prírodnou kozmetikou! Ocení ju vaša pleť, vlasy i nechty.

 

Fotka včely: www.freedigitalphotos.net / Sura Nualpradid

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!