Barbie radí (2.)

 
 
 

Je krásna, milá, úspešná a určuje trendy. Ťažko by bolo nechcieť si od nej zobrať príklad. Cheryl Cole.

Viete ako sa o svoju žiarivú krásu stará tá najčarovnejšia živá Barbie bábika, anglická speváčka a trendsetterka? V nasledujúcich riadkoch vám sama prezradí, čo pre seba robí a poradí, čo pre seba môžete spraviť vy samé.

  • Ak je čo najdlhšia mladosť a svieža pleť vašim krédom, dbajte na pitný režim. Doma i na cestách vypijem každý deň aspoň dva litre vody – bez bubliniek, bez príchutí a so zásaditým pH. Kyslosť vody si skontrolujte pri kúpe každej fľaše vždy aj vy. Ak je jej pH pri prameni do 7.00, ide o vodu kyslú, ak nad 7.00, máte dočinenia s vodou alkalickou a pre organizmus výnimočne blahodárnou. Zásaditá voda však nesmie byť umelo dosycovaná. Pridávanie bublín zmení jej pH na kyslé a zase ste tam, kde ste boli, respektíve tam, kde ste byť nechceli.
  • So skvelou postavou som sa nenarodila, musela som si ju vydrieť. Žiaľ, nie som modelka, ktorá by prišla na svet s dva metre dlhými nohami a rýchlym metabolizmom. Ak sa nechcem po pódiu gúľať, neostáva mi iné ako pravidelne navštevovať fitnescentrum a stravovať sa tak racionálne až je mi z toho niekedy do plaču. V posilňovni kombinujem činky s kardiom, pretože kvôli koncertom potrebujem byť v zvlášť dobrej kondícii. No a na mojom tanieri najčastejšie nájdete biele mäso a veľa zeleniny. Večnému pôstu zdar!
  • Od tínedžerského veku mám paranoju zo zošúverenej a popraskanej kože na tele. Každý deň po sprche sa preto poctivo masírujem vysoko hydratačným telovým mliekom. Miniem ho takmer dve tuby týždenne. Ale elastické telo by mi stálo aj za desať.
  • Najstručnejší recept na krásu? Keď sa budete dobre cítiť zvnútra, odrazí sa to i na vašom zovňajšku.

 

Text: Lucia Mušáková

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!