Barbie radí (1.)

 
 
 

Spieva, zdobí módne prehliadky, tancuje, koketuje s vlastnou odevnou značkou a stala sa miláčikom labelu Alexander McQueen.

Viete ako sa o svoju sviežu krásu stará tá najkrajšia živá bábika zdobiaca planétu Zem, anglická speváčka a trendsetterka Cheryl Cole? V nasledujúcich riadkoch vám to sama prezradí:

  • Keď nemám vystúpenie, photoshooting alebo inú povinnosť, kde budem na očiach verejnosti, na kozmetickú taštičku sa ledva pozriem. Stačí mi pár kvapiek tekutého mejkapu, bezfarebný balzam na pery a hnedá maskara. Na koncertoch je to samozrejme naopak. Klipkám umelými riasami, pery mám zmaľované karmínovočerveným rúžom a na tvári takú vrstvu tekutých aj púdrových líčidiel, že mám pocit, že po poslednej klaňačke zo mňa opadnú ako omietka.
  • Mám šťastie, že vďaka častému vystupovaniu na verejnosti som už prešla rukami desiatok špičkových vizážistov. Počas nudy pri maľovaní som od nich mohla odkukať množstvo trikov, ktoré teraz aplikujem, keď sa súkromne líčim. Miešam napríklad najbledší so stredne tmavo tónovaným tekutým mejkapom pre vytvorenie odtieňa prirodzeného pre moju tvár. Vyhýbam sa práškovým púdrom, ktoré mi z pleti robia akúsi spečenú kôru. Mastné fľaky neodstraňujem chemicky ani ich ničím neprekrývam. Na pár sekúnd si na ne priložím papierové obrúsky a je po probléme. Učte sa od profesionálov! To je najlepšia rada, akú vám asi môžem dať. Všetko, čo viem dnes som aj ja sama od nich poctivo odkukala.
  • Milujem kvalitné maskary a oči s mihalnicami dlhými a dramatickými ako mávajú bábiky. Ťažko nájsť ženu, ktorá by nemala pekné oči. Radím vám preto investovať do kvalitnej maskary a zvýrazniť, čo vám príroda nadelila. Apropo, muži sú voči klipkajúcim očiam absolútne bezbranní!
  • Asi budem spolu s ostatnými celebritami znieť ako verklík, ale poctivá hydratácia je naozaj to najdôležitejšie, čo môžete pre svoju pokožku každý deň spraviť. Neuberajte jej prosím právo na tento luxus. Verte, že sa vám zaň stonásobne odvďačí.

 

Text: Lucia Mušáková

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!