Ako schudnúť? V akých prípadoch je potrebná liposukcia a kde hľadať informácie?

 
 
 

Letné mesiace sú spojené s oddychom, dovolenkou a odhaľovaním príťažlivých ženských kriviek. Počas horúcich letných dní nás trápi otázka štíhleho vzhľadu podstatne intenzívnejšie ako inokedy. Je prirodzené, že chceme vyzerať a cítiť sa dokonale.

Podstatou trvalej straty hmotnosti sú správne informácie. Zaručia dosiahnutie štíhlej línie rozumným spôsobom, zvyšujú vitalitu a udržiavajú psychickú pohodu. Zabudnite na rýchle diéty a zázračné výživové doplnky, ktoré sľubujú zázraky na počkanie. Začnite zdravo jesť, športovať a snažte sa preniknúť do tajomstiev psychológie chudnutia. Rozširujte si vedomostný obzor, naučte sa všetko o tom, ako schudnúť. Vedzte, že pokiaľ máte jasný cieľ, silnú motiváciu a vedomosti, výsledok sa zaručene dostaví.

Zdrojom kvalitných informácií o zdraví, chudnutí a športových aktivitách sú knihy. Knihy sú tu pre človeka od nepamäti. Okrem odborných informácií, skúseností z praxe a napínavých momentov ponúkajú to, čo nám internet a ďalšie zdroje informácií nikdy neprinesú – magické čaro, ktoré má len chvíľa s knihou v ruke. Navyše sa knihy pohodlne vmestia do kabelky. Umožňujú vžiť sa do situácie hlavného hrdinu, kedykoľvek sa nám zažiada. Sú prostriedkom odpútania sa od reality. Ponúkajú nám informácie vtedy, keď ich potrebujeme. Obohatia, rozveselia i poradia v situáciách, keď to človek najviac potrebuje.

Beletria, poézia, cestopisy, odborná literatúra, varenie, cudzie jazyky i chudnutie – kniha je darom, ktorý je napriek neustálemu technickému pokroku, úžasným spestrením každodenného života. Rovnako by knihy mali byť neodmysliteľnou súčasťou chudnutia, pretože ponúkajú informácie, rady, tipy a triky, ktoré robia chudnutie ľahším.

Máte svojho dobrého radcu v podobe webovej stránky či dobrej knihy, ktorý vám pomohol schudnúť zdravo, ale príroda vám nadelila do vienka partie, s ktorými nie ste napriek dodržiavaniu zásad zdravého životného štýlu spokojná? Máte možnosť využiť výdobytky plastickej chirurgie. Liposukcia patrí k moderným a bezpečným metódam odstraňovania tuku v problematických ženských partiách. Dodá dokonalosť tam, kde správna životospráva a pravidelná športová aktivita nepriniesli vysnívané výsledky, pretože sila genetických dispozícií je mocná.

 

Diskusia obsahuje jeden komentár:

  1. Martina píše:

    Liposukcia? To snáď nie! Teda pokiaľ nejde o zdravotný problém, kvôli ktorému človek nedokáže schudnúť. Nie je jednoduchšie myslieť dopredu, neprejedať sa a dopriať si pohyb ako ísť pod nôž? Ja sama som vždy nemala ideálnu postavu, no odkedy cvičím a stravujem sa naozaj zdravo, nikdy som nemala problém. A cvičenie sa stalo aj mojou záľubou, Zriaďujem si dokonca vlastnú mini-posilňovňu. Nakupujem si náradie cez http://www.zlavovy-kod.sk/hej-sk/ kde vždy aj niečo ušetrím a nemusím tak platiť permanentky vo fitku.

 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!