Ako nájsť ozajstnú lásku?

 
 
 

Snom a potrebou každého z nás je nájsť človeka, s ktorým budeme zdieľať všetko dobré i zlé.

Nie vždy máme šťastie, nájsť vhodného kandidáta na lásku.  Zúfalstvo, či vyhováranie sa na nepriazeň osudu, nie je namieste. Niekedy robíme chyby, ktorými sabotujeme vlastné šťastie a spokojnosť. Akých chýb sa najčastejšie dopúšťame?

Princ na bielom koni nepríde nikdy…

Neprimerané nároky na zovňajšok, vlastnosti alebo bankové konto muža sú zárukou toho, že pravdepodobne zostanete zatrpknutá a sama po celý život. Príťažlivá tvár a vypracované telo ani zďaleka nesvedčia o ľudskom charaktere vášho vyvoleného. Po pár rokoch spoločného spolužitia a s pribúdajúcim vekom vonkajšia krása postupne vyprchá. Dobré srdce však zostáva navždy. Aj chlap je len človek, ktorý má svoje dobré i zlé vlastnosti. Čo dodať k výške bankového konta? Azda len to, že inteligentný muž so záujmom o stálu partnerku, váš cieľ odhalí skôr, ako sa nazdáte.

Mužský „radar“ zachytí vaše zúfalstvo, túžbu po dieťati a nakoniec zdupká!

Stovky rokov starú múdrosť, že muži sú odjakživa lovci, netreba pripomínať. Chyby, ktorej sa so železnou pravdepodobnosťou dopúšťame, sú zúfalá túžba „uloviť ho“ a mať dieťa. Túžba po chlapovi, vzťahu a všetkom, čo s partnerstvom súvisí, vyžaruje z každého kúska nášho tela. Zo všetkého, čo robíme a povieme. Verte, že nič neodstraší muža viac ako nespokojná žena, ktorej tikajú biologické hodiny tak, že o tom vedia všetci navôkol. Nečakajte na jeho telefonát, nebuďte vždy k dispozícii, ukážte mu, že nie je stredobodom vašej pozornosti. Skúste sa sústrediť na nájdenie vlastnej spokojnosti. Spokojná a vyrovnaná žena priťahuje rovnako naladených mužov. Sebavedomé ženy, ktoré si uvedomujú svoju hodnotu a majú sa rady, sú pre mužov magnetom.

Nerobte zo seba inú, akou v skutočnosti ste, odhalí vás!

Krása ženy spočíva v jej prirodzenosti. Nehrajte divadlo, nerobte zo seba dokonalú bytosť, aj tak vám neuverí. Skôr či neskôr príde na vašu taktiku a viac ho vo svojom živote neuvidíte. Správajte sa prirodzene, buďte milá a úprimná. Ukážte mu svoje túžby, pocity i obavy. Za žiadnu cenu sa nevzdávajte svojich názorov na život a stojte si za nimi. Ak by vás náhodou zvádzalo použiť naoko nevinnú malú lož, nezabúdajte, že neskôr sa vám môže vrátiť i s úrokmi. Klamstvá, triky či taktiky zamestnajú myseľ, chvíľu môžu i fungovať, ale po čase nasleduje tvrdý pád. Najlepšie bude, ak sa budete k mužom správať tak ako chcete, aby sa oni správali ku vám.

Rovnica „zadaný muž = problémy“ stopercentne platí

Je krásne a vzrušujúce zamilovať sa. Problém nastáva vtedy, ak ide o zadaného či ženatého muža. Mužská hra na dve strany veľa napovedá o charaktere samotného muža, hoci na vás pôsobí ako symbol dokonalosti. Verte, hra na druhé husle vyžaduje silnú náturu. Život milenky je ťažký. Po čase vám bude prekážať hra na skrývačku. Budete pre neho len „tá druhá“, prioritou bude pôvodná rodina a deti. Áno, existujú výnimky. Koľko ich však v skutočnosti je? Radšej si dopredu odpovedzte na otázku, či vám stojí takýto život zato? V prípade, že objektom vašich túžob je zadaný muž, pribrzdite. Skúste sa zamyslieť nad tým, ako by ste sa cítili vy, keby vášho priateľa všetkými dostupnými spôsobmi „balila“ iná žena. Napokon, ak ho aj získate, kde máte záruku, že vás niekedy neopustí pre ženu, akou ste boli kedysi i vy? Zákony života sú neúprosné. Všetko dobré i zlé sa nám vráti  aj s úrokmi.

Najskôr sa zblížte emocionálne, až potom fyzicky

Spoznávajte sa v rozličných situáciách, cestujte a zabávajte sa! Skúste sa v štádiu zamilovanosti aspoň občas riadiť rozumom. Počkajte si na chvíľu, keď sa zo sexu stane milovanie.

 

Foto: Freedigitalphotos.net, photostock

 
 

Pridajte komentár:

 
 
 

 

Sme na Facebooku!